Team

Ons team

Het team van De Panda bestaat uit enthousiaste professionals met hart voor kinderen en oog voor goed onderwijs. Iedereen heeft zijn eigen rol en kwaliteiten. Zo werken we als team samen om van De Panda een goede en fijne school voor alle leerlingen te maken.

We zijn bereikbaar per mail, per telefoon (030 2933376) en natuurlijk gewoon bij ons op school.
Tot ziens of tot horens op De Panda!

Directeur: Els Haak (directie.obsdepanda@spoutrecht.nl)
Coördinator onderbouw: Sarina Vergunst (sarina.vergunst@spoutrecht.nl)
Coördinator bovenbouw: Marrije Breuer (marrije.breuer@spoutrecht.nl).
Intern Begeleider onderbouw: Lisa Magendans (lisa.magendans@spoutrecht.nl
Intern Begeleider bovenbouw: Karen Biesterveld  (karen.biesterveld@spoutrecht.nl)
Conciërges: Andrea Bosman en Mohamed Amriaoui (andrea.bosman@spoutrecht.nl)

Contactpersoon stage: Fatima Bohaloua (fatima.bohaloua@spoutrecht.nl)